Towar podlega zwrotowi do 14 dni od momentu otrzymania. Zwracany Towar powinien być odpowiednio zabezpieczony i zapakowany, kompletny, posiadać metki i zawieszki, w które był zaopatrzony oraz nie może nosić śladów użytkowania

I. Zwrot
Zwracany Towar należy wysłać na własny koszt wraz z Oświadczeniem o Odstąpieniu od Umowy Sprzedaży (pobierz .docx) (pobierz .pdf) na adres:
PW MKM
ul. Bohaterów Westerplatte 15/6
42-400 Zawiercie

Zwrot należności obejmuje wartość odesłanego towaru, zwrotowi nie podlegają koszty dostawy. Zwrot należności za odesłany produkt nastąpi w ciągu 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przez Sklep kompletnej przesyłki z towarem nienoszącym śladów użytkowania. Zwrot będzie dokonany przelewem na rachunek wskazany przez Klienta w Oświadczeniu. 
Warunki odstąpienia od umowy zawartej na odległość określone są szczegółowo w regulaminie Sklepu www.fabryka-poduszek.pl § 8 (konsumenci) oraz § 9 (przedsiębiorcy).


II. Reklamacje
Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze: wad fabrycznych lub niezgodności towaru z towarem zawartym w zamówieniu.
W takim przypadku prosimy o odesłanie towaru przesyłką pocztową ekonomiczną na adres sklepu:
PW MKM
ul. Bohaterów Westerplatte 15/6
42-400 Zawiercie

Do odsyłanego towaru prosimy dołączyć dowód zakupu wraz z wypełnionym Formularzem reklamacji (pobierz .docx) (pobierz .pdf). Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.
Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), zwrócimy Klientowi równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne,  towary do wyboru.


Warunki postępowania reklamacyjnego określone są szczegółowo w regulaminie Sklepu www.fabryka-poduszek.pl § 6 i § 7 .